Закритий синус-ліфтінг

Хірургічне втручання, спрямоване на незначне збільшення обсягу кісткової тканини на ділянці бічних груп зубів верхньої щелепи за допомогою підняття нижньої стінки верхньощелепної (гайморової) пазухи безпосередньо під час операції називають закритим синус-ліфтингом. Його застосовують у випадку, коли для правильної постановки імпланту бракує всього 1–3 міліметри кісткової тканини.

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3Dрентген-діагностикадля визначення стану структур щелепи

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування.

Призначення дати операції.

Проведення операції з обов’язковим фотопротоколом

Обговорення післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Контрольний рентген-знімок

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, можливе зняття швів

Показання

 1. Проведення операції з видалення зуба з одномоментною імплантацією при незначній нестачі кісткової тканини на ділянці бічних груп зубів верхньої щелепи
 2. Незначне зменшення (атрофія) кісткової тканини внаслідок тривалої відсутності бічного зуба на верхній щелепі, що ускладнює адекватну постановку імпланту
 3. Недостатній для постановки імпланту обсяг та щільність кісткової тканини на ділянці бічних груп зубів верхньої щелепи.

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Операція дає змогу в майбутньому встановити імплант потрібного розміру, відновивши незначний обсяг кісткової тканини, якого пацієнтові бракувало,на ділянці бічних груп зубів верхньої щелепи. Установка більш довшого імпланту — завжди у пріоритеті, оскільки такий імплант зможе витримувати більші жувальні навантаження та функціонувати краще. Тому закритий синус-ліфтинг часто є важливим і необхідним хірургічним втручанням.

Операція «синус-ліфтинг» — як відкритий так і закритий — покликана усунути проблему нестачі кісткової тканини, яка унеможливлює постановку імпланту, на ділянці бічної групи зубів верхньої щелепи. Для закритого синус-ліфтінга основним показанням є помірна нестача кісткової тканини, а для відкритого — значна. Процедури проведення цих операції теж, звісно, різняться. Закритий синус-ліфтинг це незначне хірургічне втручання, що не потребує додаткових розрізів та відкритого доступу до гайморової пазухи, на відміну від відкритого — який, звичайно, більш травматичний.

Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях.

Повне відновлення відбувається приблизно 14 днів. Протягом цього періоду вам слід суворо дотримуватись рекомендацій вашого лікаря. Основні рекомендації:

 • не жувати на боці, де проводилося хірургічне втручання;
 • не вживати гаряче та холодне;
 • гігієну ротової порожнини слід проводити обережно,починаючи з 2-го –3-годняпісля операції;
 • до повного загоєння рани не вживати твердої, солоної та гострої їжі;
 • на два тижні слід відмовитися від куріння та алкоголю, оскільки вони можуть значно погіршити результат загоєння рани та приживлення штучної кістки;
 • необхідно дотримуватися всіх рекомендацій та призначень лікаря;
 • упродовж 14-ти днів потрібно відмовитися від лазні та сауни, а також від фізичних навантажень;
 • у разі появи будь-яких симптомів погіршення стану, необхідно одразу звернутися до вашого лікаря-стоматолога.


Після операції лікар дасть вам індивідуальні рекомендації з післяопераційного догляду, враховуючи стан вашого здоров’я, а також складе графік прийому необхідних медикаментів.

За 3 дні до операції необхідно відмовитися від вживання алкоголю та від куріння. Адже алкоголь може залишатися в крові протягом 4-х діб після вживання та знижувати дію анестетика. Тютюновий дим, як і алкоголь, впливає на склад крові та на її в’язкість, що в свою чергу, може призвести до кровотечі та набряку. Перед плановою операцією рекомендовано також зробити професійне очищення зубів. Безпосередньо перед відвідуванням лікаря обов’язково поїжте, тому що застосування медичних препаратів на тщесерце може спричинити непритомність. До того ж операція триватиме 1–1,5 години, а після процедури протягом 2-х годин їсти не рекомендується.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.