Відбілювання

Це естетична процедура, спрямована на освітлення природних тканин зубів. Необхідність проведення процедури визначає лікар на консультації.

Протокол

Консультація з лікарем гігієністом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген- діагностика для визначення стану зубів та навколишніх тканин

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини. Обов’язкове проведення фотопротоколу

Узгодження та детальний розбір вибраного плану лікування з вами

Проведення лікування

Обговорення особливостей догляду за ротовою порожниною після проведених маніпуляцій

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Так, відбілювання - це безпечна процедура, якщо виконує її лікар-стоматолог якісними сертифікованими матеріалами. Необхідно використовувати спеціальні гелі, що відбілюють, з оптимальною кислотністю. Більш бюджетні матеріали мають низький рівень кислотності та можуть руйнувати структуру емалі (поверхневий шар зуба). У нашому стоматологічному центрі ми вибираємо найкращі матеріали для наших пацієнтів, використовуємо гель, що відбілює, з оптимальним рівнем кислотності, який дає змогу відбілити зуби до бажаного кольору і зберегти емаль цілою.
Протипоказанням до відбілювання є вроджені дефекти емалі та дентину, наявність нелікованого карієсу. Лікар розглядає кожен клінічний випадок індивідуально. Відносним протипоказанням є наявність старих пломб та старих коронок. Після відбілювання зуби будуть світлішими, а колір поставлених пломб і коронок залишиться тим самим. Також не рекомендується проводити відбілювання при підвищеній чутливості зубів. Лікар розглядає кожен клінічний випадок індивідуально та може запропонувати схему домашнього відбілювання.
У кожного пацієнта період збереження білої усмішки індивідуальний, в середньому до півроку. Для продовження ефекту ми рекомендуємо пацієнтам дотримуватися «білої дієти» і намагатися обмежувати споживання продуктів харчування.
Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.