Одномоментна імплантація

Одномоментна імплантація — це операція з видалення зуба та встановлення імпланту за один візит. Найчастіше видалення зуба і імплантація — це дві окремі операції. Спочатку видаляють зуб, після чого через 4–6 тижнів встановлюють імплант, та щонайменше 3 місяці протікає його приживлення. Тож коронку можна встановити приблизно через 4–4,5місяці після видалення зуба. При одномоментній методиці імплантації час лікування скорочується на 4–6 тижнів і готовий зуб пацієнт може мати вже через 3 місяці замість звичних 4–4,5місяців. Операція має низку переваг, але проводиться винятково за показаннями.

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген- діагностика для визначення стану структур щелепи.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування.

Призначення дати операції

Проведення операції з обов’язковим фотопротоколом.

Обговорення післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Контрольний рентген-знімок

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, можливе зняття швів

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях.

Вартість операції включає в себе ціну: 

 • анестезії; 
 • операції з видалення зруйнованого зуба; 
 • імпланта - ціна безпосередньо хірургічної частини; 
 • забору крові та виготовлення PRF-мембрани; 
 • кістковопластичного матеріалу; 
 • накладання швів; 
 • формувача ясен; 
 • контрольного знімку; 
 • післяопераційних оглядів; 
 • зняття швів. 


Увага! Окремо оплачуються: 

 • первинна консультація; 
 • знімок до операції; 
 • тимчасова коронка. 


Важливо! Вартість операції не змінюється в процесі лікування, а залишається тією, що була погоджена на етапі обговорення. Додаткових, раніше непередбачених, витратних матеріалів без згоди пацієнта ми не використовуємо. У стоматологічному центрі «Albena» ми допоможемо вам отримати ідеальну здорову усмішку.

Основними протипоказаннями є:

1. Відсутність значного об’єму стінок лунки зуба внаслідок травми чи запалення.

2. Наявність на корені зуба, що видаляється, кісти.

До переваг цієї операції належать: - проведення всіх хірургічних маніпуляцій за одну операцію, замість двох; - якнайшвидше відновлення втраченого зуба; - збереження та профілактика зменшення кістки на місці проблемного зуба, а отже уникнення необхідності проводити кісткову пластику для встановлення імпланту; - малотравматичність; - економія часу та грошей, скорочений період лікування; - комфорт пацієнта, який полягає в меншій кількості відвідувань лікаря.

Повне загоєння рани відбувається на 7-й–10-й день. Зрідка на третю добу після операції можлива поява набряку. У цей час вам потрібно приймати препарати, які призначив лікар. Протягом десяти днів бажано робити ротові ванночки. Упродовж 2-х – 3-х днів рекомендовано уникати фізичних навантажень. Протягом десяти днів заборонено відвідувати лазню та сауну. Правильним буде також на 2 тижні відмовитися від куріння. Чистити зуби необхідно обережно, щоб не розійшлися шви.

У стоматологічному центрі «Albena» ми використовуємо такі системи імплантів:

 • Neobiotech;
 • Megagen;
 • Alphabio;
 • Alphadent;
 • Straumann.


Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які виробляють імпланти найвищої якості. Ці імпланти мають відмінні характеристики, демонструють прекрасні результати приживлення і стабільний термін служби.

За 3 дні до операції необхідно відмовитися від вживання алкоголю та від куріння. Адже алкоголь може залишатися в крові протягом 4-х діб після вживання та знижувати дію анестетика. Тютюновий дим,як і алкоголь, впливає на склад крові та на її в’язкість, що в свою чергу, може призвести до кровотечі та набряку. Перед плановою операцією рекомендовано також зробити професійне очищення зубів. Безпосередньо перед відвідуванням лікаря обов’язково поїжте, тому що застосування медичних препаратів на тщесерце може спричинити непритомність. До того ж операція триватиме 1–1,5 години, а після процедури протягом 2-х годин їсти не рекомендується.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.