Усунення рецесії ясен

Це малотравматичне хірургічне втручання задля закриття оголеної частини кореня зуба. Оголення частини кореня зуба часто турбує пацієнтів як з естетичних причин, так і через надмірну чутливість до холодного, гарячого, кислого і солодкого. Часто рецесія ясен супроводжується запаленням їхнім навколо зуба, що призводить до ще більшого дискомфорту.

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика визначення стану структур щелепи, визначення причини виникнення рецесії.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування і призначення дати операції.

Передопераційна професійна гігієна ротової порожнини (рекомендовано).

Проведення операції з обов’язковим фотопротоколом.

Обговорення післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Вибір засобів гігієни для домашнього догляду. Контрольний рентген-знімок.

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, можливе зняття швів. Контроль за дотриманням гігієни.

Показання

 1. Косметичний дефект
 2. Оголення шийки та кореня зуба
 3. Відсутність необхідного обсягу м’яких тканин довкола імпланту.

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Операційну рану не можна подразнювати зубною щіткою до зняття швів. На цей період рекомендовано замінити стандартні засоби для догляду за ротовою порожниною на спеціальні ополіскувачі, щоб мінімізувати подразнення рани. Після зняття швів можна буде повернутися до звичних засобів для догляду за ротовою порожниною. Місце, з якого брався донорський фрагмент, теж необхідно очищати хірургічною (монопучковою) зубною щіткою впродовж близько 2-х місяців до повного загоєння рани.

Вартість операції включає ціну:

 • безпосередньо хірургічної частини;
 • витратних матеріалів;
 • PRF-мембрани;
 • накладання швів;
 • після операційного контролю;
 • зняття швів.


Увага! Первинна консультація оплачується окремо. Важливо! Вартість операції не змінюється в процесі лікування, а залишається тією, що була погоджена на етапі обговорення. Додаткових, непередбачених раніше,витратних матеріалів без згоди пацієнта ми не використовуємо.

Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях.

Причинами рецесії ясен є:

 • не дотримання гігієни ротової порожнини;
 • неправильний прикус.


Для профілактики виникнення рецесії ми рекомендуємо регулярно проводити професійну гігієну ротової порожнини, а також за допомогою фахівців підібрати домашній догляд, який підійде саме вам. Виправити неправильний прикус вам допоможе лікар- ортодонт. У стоматологічному центрі «Albena» ми допоможемо вам отримати ідеальну здорову усмішку!

За 3 дні до операції необхідно відмовитися від вживання алкоголю та від куріння. Адже алкоголь може залишатися в крові протягом 4-х діб після вживання та знижувати дію анестетика. Тютюновий дим, як і алкоголь, впливає на склад крові та на її в’язкість, що в свою чергу, може призвести до кровотечі та набряку. Перед плановою операцією рекомендовано також зробити професійне очищення зубів. Безпосередньо перед відвідуванням лікаря обов’язково поїжте, тому що застосування медичних препаратів на тщесерце може спричинити непритомність. До того ж операція триватиме 1–1,5 години, а після процедури протягом 2-х годин їсти не рекомендується.

Повне загоєння рани відбувається на 7-й–10-й день. Зрідка на третю добу після операції можлива поява набряку. У цей час вам потрібно приймати препарати, які призначив лікар. Протягом десяти днів бажано робити ротові ванночки. Упродовж 2-х – 3-х днів рекомендовано уникати фізичних навантажень. Протягом десяти днів заборонено відвідувати лазню та сауну. Правильним буде також на 2 тижні відмовитися від куріння. Чистити зуби необхідно обережно, щоб не розійшлися шви.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.