Вініри

Естетична реставрація зубів вінірами дає змогу створити нову форму та колір зубів за допомогою тонких накладок (керамічних або композитних). Вініри дають можливість відновити естетику усмішки, зберігаючи тканини власного зуба. Для встановлення вінірів знімається лише незначна частина поверхневого шару зуба. Є два види вінірів. Перший вид — це керамічні вініри, які виготовляються з фарфору (кераміки). Їх створенням займається зубний технік в лабораторії, після чого вже лікар фіксує їх на зуб. Це,так званий, непрямий метод виготовлення вінірів. Другий вид — це композитні вініри. Їх виготовляє лікар безпосередньо в кріслі пацієнту під час прийому з композитного матеріалу — високоестетичний матеріал для реставрації зуба. Цей метод виготовлення вінірів називають прямим. У нашій клініці є сучасна цифрова зубна лабораторія. Завдяки цьому ми маємо змогу заздалегідь спланувати форму та колір майбутніх вінірів, «приміряти» їх (використовуючи систему mock-up) і, врахувавши усі побажання клієнтів, досягти найвищого результату за відносно короткий проміжок часу.

Протокол

Консультація з лікарем-ортопедом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика для визначення стану зубів, які підлягатимуть протезування.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини та термінів виготовлення. Обов’язкове проведення фотопротоколу;

Узгодження та детальний розбір вибраного плану лікування з вами. Обговорення нової форми та кольору;

Зняття відбитків та цифрове моделювання майбутньої посмішки;

Постановка тимчасових реставрацій за допомогою mock-up та їх тестування. Тимчасові зуби ідентичні за формою та кольором постійним і дають змогупацієнту остаточно визначитися;

Виготовлення постійних керамічних реставрацій;

Приміряння вінірів, їх постановка. Також робимо рентген-знімок після закінчення ортопедичного лікування.

Обговорення особливостей догляду за ротовою порожниною. Інформування про всі рекомендації щодо догляду. Підбір засобів догляду за ротовою порожниною.

Показання

  1. Наявність застарілих реставрації передньої групи зубів
  2. Множинний карієс передньої групи зубів
  3. Стертість зубів, тріщини
  4. Змінений колір зуба, потемніння емалі
  5. Надлам зуба
  6. Наявність діастеми чи трем (щілини між зубами);

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Звісно, вінір можна встановити на 1 зуб. Його роблять максимально схожим за кольором та формою на сусідні зуби. Це найкращий варіант для відновлення зуба, якщо в ньому стоїть застаріла, не функціональна та неестетична пломба.

Можна встановити вініри на нерівні зуби, але тільки за умови зовсім незначного викривлення зуба.

При тотальній реабілітації за допомогою вінірів ми рекомендуємо проходити лікування брекет-системою або елайнерами, якщо пацієнт має порушення прикусу, неправильне положення окремих зубів.

На жаль, за відсутності попереднього лікування брекет-системою або елайнерами-поставлені вініри можуть сколюватися через підвищене навантаження. Великим мінусом буде необхідність усунути великий обсяг своїх тканин зуба.

Також попереднє лікування брекет-системою, елайнерами дає змогу відновити правильну форму зубних дуг щелеп. Посмішка виглядатиме красивіше і гармонійніше, дозволяючи досягти бажаного результату.

Термін служби керамічних вінірів 15-20 років при необхідному догляді за ротовою порожниною.

Потрібно приходити на планові огляди, проводити професійну гігієну. При дотриманні цих простих правил, ви можете зберегти ваші вініри надовго і збільшити їх термін використання.

Необхідний об’єм тканин, який потрібно усунути- у кожного пацієнта індивідуальний і залежить від вихідної клінічної ситуації.

Здоровий зуб без дефектів обробляється мінімально.

Зуб, у якому є карієс, не функціональні старі пломби – вимагають більшої обробки.

Так, попередні реставрації завжди забираються. Потрібно прибрати старий матеріал до здорових тканин свого зуба.

Тільки так ми отримаємо бажану форму, обсяг нових зубів та забезпечимо якісну фіксацію та прилягання вінірів.

Звісно! Для цього у нас у стоматологічному центрі є сучасна цифрова зубна лабораторія, де ми моделюємо форму майбутніх зубів, використовуючи ваші фотографії та скан-відбиток зубів. На комп’ютері можна попередньо оцінити колір та форму вінірів, подивитися, як покращується гармонійність обличчя.

Якщо вам подобається запропонована форма- ми виготовляємо mock-up (тимчасові зуби з пластмаси такої ж форми та кольору, які ви погодили з лікарем). Тимчасові зуби ставиться поверх своїх, без обробки (без обточування), на період 1-2 тижні. У вас є можливість оцінити зручність, скоригувати форму або колір, внести зміни до майбутньої посмішки, звикнути до нових зубів.

Ви заздалегідь знатимете результат лікування і будете повноцінним учасником процесу створення посмішки.

Догляд такий самий, як і за своїми зубами. Особливого догляду вініри не вимагають.

Для тривалого терміну служби вініри потребують ретельного догляду:

- регулярне чищення зубів відповідними засобами домашнього догляду (лікар допоможе вам підібрати);

- Проводити професійну гігієну ротової порожнини раз на пів року;

- Приходити на огляди раз на півроку;

Виконання цих простих порад дасть змогу вам зберегти гарну усмішку надовго!

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.