Лікування за допомогою брекет-системи

Це ортодонтичне втручання, спрямоване на відновлення прикусу, положення зубів, форми зубної дуги з допомогою брекет-системы; Цей вид лікування дає змогу швидко, ефективно і передбачувано отримати бажаний результат-рівні зуби і здоровий прикус.

Протокол

Консультація з лікарем-ортодонтом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика для визначення стану зубів. Проведення ТРГ знімка, фотопротоколу, знімання відбитків зубів (сканування зубних рядів)

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини та термінів лікування

Узгодження та детальний розбір вибраного плану лікування з пацієнтом. Інформування про всі етапи

Призначення візиту до лікаря

Фіксація брекет-системи. Обговорення особливостей догляду за ротовою порожниною з брекет-системою

Огляд та корекція кожен 3-4 тижні

Зняття брекетів та фіксація отриманого результату ретейнерами

Показання

  1. Порушення прикусу
  2. Скученість зубів
  3. Наявність проміжків між зубами (треми, діастема)
  4. Неправильне положення окремого зуба
  5. Наявність зміщень зубів внаслідок видалення або травми

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Ми рекомендуємо своїм пацієнтам самолігуючі брекет-системи, вони швидко і ефективно вирівнюють прикус і є різних видів-металеві, керамічні, сапфірові (прозорі). Остаточний вибір брекет-системи залишається за пацієнтом.

Перед постановкою брекет-системи відбувається підготовка ротової порожнини -професійна гігієна ротової порожнини, заміна старих пломб, лікування карієсу та його ускладнень. Потім проводиться діагностика, лікар оцінює стан ротової порожнини, зубів і визначає клінічну картину на основі рентген знімків. Наступним кроком є план лікування на основі проведеної діагностики. Лікар пропонує Вам варіанти лікування, приблизні терміни, обговорюється фінансова частина і лікар відповідає на питання, що цікавлять.

Встановлення брекет-системи у нашому стоматологічному центрі триває близько 1-1,5 години. Можна встановити брекет-систему на дві щелепи в один візит, також можна в два візити. У перший візит лікар фіксує брекет- систему на верхню щелепу, потім через 2-3 тижні відбувається їхня фіксація на нижню щелепу. Після фіксації лікар докладно розповість про особливості догляду за зубами, особливості харчування та як часто необхідно приходити на корекції.

Протипоказаннями для фіксації брекет-систем є наявність таких захворювань:

  • онкологічні захворювання;
  • патологія ендокринної системи;
  • захворювання кісткової системи;


Відносними протипоказаннями є наявність герметичних висипань (до моменту, поки вони не зникнуть) та наявність гострої травми зуба, який необхідно пролікувати.

Це конструкція, яка допомагає закріпити результат після ортодонтичного лікування. Ми в нашому стоматологічному центрі використовуємо незнімні ретейнери - це непомітна акуратна металева нитка, яка кріпиться до зубів з боку язика. Ретейнер ставиться на період 4-6 років Його не видно при спілкуванні, він не відчувається при жуванні, не заважає промові та дикції.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.