Лікування карієсу

Лікування карієсу — це маніпуляції, спрямовані на видалення уражених тканин зуба з подальшим їх відновленням. Для якісного лікування в нашому стоматологічному центрі ми застосовуємо оптичне збільшення, якісні матеріали та найкращі інструменти. Ви будете приємно вражені якістю отриманого результату.

Протокол

Консультація з лікарем-терапевтом, діагностика та визначення загального стану ротової порожнини. 3D рентген- діагностика для визначення стану зуба, що підлягатиме лікуванню.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з призначенням дати візиту до лікаря.

Проведення лікування.

Рекомендації щодо особливостей догляду за ротовою порожниною.

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Вартість пломби формується комплексно і залежить передусім від: 

  • Локалізації каріозної порожнини та розташування зуба. 
  • Складності відновлення анатомічної форми зуба у конкретному клінічному випадку. 
  • Вимогливості пацієнта щодо естетичності. 


У меншій мірі вартість пломби залежить від розміру пломби та від матеріалів, що використовуються

Для регулярного відстеження стану ротової порожнини,ми рекомендуємо проводити огляди раз на пів року. Адже це дає змогу виявити карієс на ранніх стадіях і уникнути ускладнень. Також не нехтувати добре усім відомими рекомендаціями двічі на день чистити зуби, користуватися зубною ниткою, регулярно раз на півроку проводити професійну гігієну ротової порожнини.

Для домашнього догляду ми рекомендуємо використовувати зубну пасту з абразивністю менше ніж 50. Також проводити регулярні огляди та полірування пломби й професійну гігієну раз на пів року.

Для нас важлива якість наданої допомоги, тому в нашому стоматологічному центрі ми використовуємо лише сучасні композитні матеріали найкращих виробників світу. Матеріали сертифіковані, відповідають строгим критеріям якості, мають високі показники результативності та, що надзвичайно важливо, безпечні для здоров’я. Вибір виробників і матеріалів надзвичайно великий, і кожен із них має свої характеристики. Будьте певні, лікар запропонує варіанти, які найліпше підійдуть саме вам! Утім остаточний вибір завжди залишається за пацієнтом.

Залежно від стадії, карієс проявляється різними симптомами. Про те, що у вас карієс можуть свідчити, насамперед, неприємні відчуття під час вживання їжі,зокрема від холодного, гарячого, або при перепадах температур. Ниючі, гострі болі, чи дискомфорт також можуть виникати при вживанні кислого, солодкого, просто від впливу повітря. Іноді карієс можна виявити навіть візуально — зуб потемнів, або ж на ньому з’явилася порожнина. Щойно з’являться ті чи інші симптоми, не відкладайте похід на консультацію! Ми ретельно оглянемо ротову порожнину, зробимо рентген-знімок та,склавши план лікування, вилікуємо причинний зуб!

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.