Видалення імпланту

Необхідне хірургічне втручання, яке проводиться за наявності нестабільного імпланту. Видаленню можуть підлягати як щойно встановлені імпланти, так і ті, що були поставлені набагато раніше.

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. Рентген 3D-діагностика для визначення стану імпланту

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування.

Призначення дати операції.

День операції.

Обговорення післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Контрольний рентген-знімок.

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, можливе зняття швів.

Показання

  1. Запальний процес навколо імпланту
  2. Зменшення обсягу м’яких та твердих тканин навколо імпланту
  3. Гноєтеча
  4. Неправильно встановлений імплант
  5. Рухливість імпланту

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Частою причиною стає нехтування пацієнтами профілактичних оглядів, погана гігієна ротової порожнини. Пацієнтам з імплантом необхідно приходити на профілактичні огляди до лікаря через 6 місяців після імплантації та що12 місяців надалі. Також необхідно щонайменше двічі на рік здійснювати професійну гігієну ротової порожнини.
У більшості клінічних випадків встановити новий імплант можна за 3 місяці після видалення старого. Необхідно прийти на огляд, зробити новий 3D-знімок та оцінити стан кістки. Після цього можна буде призначити дату операції. В окремих клінічних випадках новий імплант можна встановити одразу після видалення старого.
Насамперед, імплант видаляють за наявності периімплантиту (запалення тканин навколо імпланту), оскільки він призводить до зменшення кісткової тканини. Виникнення периімплантиту можливе відразу після операції, також після протезування або у процесі функціонування імпланту. Ще, звичайно, імплант видаляють при травмах щелепи, а також поломці імпланту через підвищене на нього навантаження. Ціна операції не залежить від причини виникнення проблем з імплантом.
Повне відновлення відбувається приблизно 14 днів. Протягом цього періоду вам слід суворо дотримуватись рекомендацій вашого лікаря. Основні рекомендації: - необхідно дотримуватися всіх рекомендацій та призначень лікаря, включно з медикаментозним лікуванням; - регулярно приходити на огляди до вашого лікаря-стоматолога. - до повного загоєння рани не вживати твердої, солоної та гострої їжі, а також гарячого та холодного; - гігієну ротової порожнини слід проводити обережно,починаючи з 2-го – 3-го дня після операції; - на два тижні слід відмовитися від куріння та алкоголю, оскільки вони можуть значно погіршити результат загоєння рани; - упродовж 14-ти днів потрібно відмовитися від лазні та сауни, а також від фізичних навантажень
Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях
Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.