All-on-4

«All-on-4» — це імплантологічна операція, під час якої встановлюються 4 імпланти на щелепу. Найчастіше на беззубі щелепи, або такі, що мають недієздатні зуби. Ця операція є різновидом соціального та бюджетного стоматологічного лікування. Мінімальна кількість імплантів дає змогу встановити зубний протез, який буде естетичним та функціональним, з меншою кількістю зубів. Унікальною перевагою лікування у нашому медичному центрі є те, що завдяки сучасним технологіям безпосередньо в день операції ви зможете встановити не лише імпланти, а й сам протез, отримавши повноцінну гарну усмішку, не чекаючи 4–6 місяців.

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика для визначення стану кісткових структур щелепи для імплантації.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування.

Призначення дати операції.

Проведення операції з обов’язковим фотопротоколом.

Обговорення з пацієнтом післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Контрольний рентген-знімок.

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, можливе зняття швів.

Показання

 1. Відсутність зубів
 2. Видалення недієздатних зубів за показаннями
 3. Відсутність можливості відновлення зубного ряду за допомогою поодиноких імплантів
 4. Фіксація знімних протезів
 5. Бажання пацієнта мати незнімний протез
 6. Обмежений бюджет і бажання отримати здорову посмішку

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Так, технології, які ми застосовуємо у стоматологічному центрі «Albena», дають змогу встановити пацієнту зубний протез вже в день операції.

У цій операції виділяють два етапи:

1) Перший — хірургічний. Пацієнту встановлюються імпланти й тимчасовий знімний протез, який зовні не відрізняється від постійного.

2) Другий — ортопедичний. Через 4–6 місяців тимчасовий протез замінюється на незнімний. За цей час відбувається повна інтеграція (приживлення) імплантатів, що дає змогу встановити постійний протез.

Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях.

Методика застосовується до пацієнтів будь-якого віку, у яких відсутні захворювання серцево-судинної, кровоносної, центральної нервової та ендокринної систем. Після ретельного вивчення результатів аналізів пацієнта лікар зможе визначити, чи можливе проведення цієї операції у конкретному клінічному випадку.

Вартість операції включає ціну: 

 • імплантів; 
 • абатментів;
 • тимчасових протезів;
 • безпосередньо хірургічної частини;
 • контрольного рентген-знімку;
 • післяопераційних оглядів;
 • зняття швів. 


Увага! До вартості «All-on-4»не входить: 

 • лікування уві сні; 
 • навігаційний хірургічний шаблон; 
 • постійні зубні протези та їхня установка. 


Вартість цих послуг обговорюється з пацієнтом окремо. Важливо! Вартість операції не змінюється в процесі лікування, а залишається тією, що була погоджена на етапі обговорення. Додаткових, непередбачених раніше,витратних матеріалів без згоди пацієнта ми не використовуємо.

Навігаційний хірургічний шаблон — це індивідуально виготовлена пластмасова накладка на зубну частину щелепи, яка дає змогу значно скоротити тривалість хірургічного втручання і забезпечити найвищу точність постановки імпланту. Точність дентального шаблону становить одну соту міліметра. У хірургії це, як ніде, важливо, тому що точність постановки імпланту визначає якість майбутнього результату.

Особливість даної методики імплантації у тому, що пацієнт отримає повноцінну усмішку за меншу вартість і з меншою кількістю імплантів, ніж якби встановлював окремо по одному імпланту на кожен відсутній зуб. Саме з такою метою розроблено технологію бюджетної, але якісної тотальної реабілітації пацієнтів — «All-on-4». Лікування стало доступнішим, залишаючись ефективним. На встановлені імпланти можна встановити як протези, що знімаються, так і не знімні. Ми завжди рекомендуємо нашим пацієнтам відмовитися від знімного протезування на користь не знімного, оскільки останні значно зручніші у щоденному використанні. У стоматологічному центрі «Albena» ми допоможемо вам отримати ідеальну здорову посмішку.

Повне загоєння рани відбувається на 7-й–10-й день. Зрідка на третю добу після операції можлива поява набряку. У цей час вам потрібно приймати препарати, які призначив лікар. Протягом десяти днів бажано робити ротові ванночки. Упродовж 2-х – 3-х днів рекомендовано уникати фізичних навантажень. Протягом десяти днів заборонено відвідувати лазню та сауну. Правильним буде також на 2 тижні відмовитися від куріння. Чистити зуби необхідно обережно, щоб не розійшлися шви.

За 3 дні до операції необхідно відмовитися від вживання алкоголю та від куріння. Адже алкоголь може залишатися в крові протягом 4-х діб після вживання та знижувати дію анестетика. Тютюновий дим,як і алкоголь, впливає на склад крові та на її в’язкість, що в свою чергу, може призвести до кровотечі та набряку. Перед плановою операцією рекомендовано також зробити професійне очищення зубів. Безпосередньо перед відвідуванням лікаря обов’язково поїжте, тому що застосування медичних препаратів на тщесерце може спричинити непритомність. До того ж операція триватиме 1–1,5 години, а після процедури протягом 2-х годин їсти не рекомендується.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.