Встановлення Zygoma, птеригоїдних та транссинусальних імплантів

Це складний вид імплантації, який проводиться пацієнтам у не простих клінічних випадках. При цих методах імпланти встановлюються у виличну кістку (Zygoma), основну кістку (птеригоїдні), через пазуху верхньої щелепи (трасинусальні). Такий вид імплантації рекомендований пацієнтам, яким неможливе встановлення класичного імпланту. Причинами можуть бути відсутність необхідного обсягу кістки, а також неможливість проведення нарощування кісткової тканини (аугментації). Вибір методу хірургічного втручання лікар визначає індивідуально, залежно від клінічного випадку. Ми запропонуємо варіанти лікування, які ідеально підійдуть саме вам.

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика для визначення стану кісткових структур щелепи для імплантації.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування, з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування.

Призначення необхідних аналізів для здачі. Консультація вашого терапевта, у якого ви лікуєтесь та кардіолога. Такі операції проводяться винятково під наркозом, тому для вашого комфортного та безпечного лікування збираються всі необхідні дані щодо стану ва

Призначення дати операції.

Проведення операції з обов’язковим фотопротоколом.

Обговорення з пацієнтом післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Контрольний рентген-знімок.

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, можливе зняття швів.

Показання

  1. Відсутність необхідного обсягу кістки для проведення класичної дентальної імплантації
  2. Повна відсутність зубів на верхній щелепі зі значною атрофією кісткової тканини
  3. Частковий дефект бокової або передньої групи зубів зі значною атрофією кісткової тканини
  4. Застосування методики «All-on-4» за відсутності можливості встановлення класичних імплантів
  5. Небажання або неможливість пацієнта проводити тривале лікування з нарощування штучної кістки (аугументація кісткової тканини) для майбутньої класичної імплантації

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Для пацієнтів зі складною клінічною ситуацією, які потребують якісної та професійної хірургічної допомоги, щоб користуватися незнімними протезами та жити повноцінно. Часто пацієнтами на даний вид операції стають люди після онкологічного лікування або ж після резекцій частини щелепи.
Особливостями таких імплантів є місце їхнього встановлення та розмір. Такі імпланти встановлюються не в кістку щелепи (як у випадку з класичними зубними імплантами), а у виличну кістку (Zygoma), в основну кістку (птеригоїдні), або через пазуху верхньої щелепи (трасинусальні). Цей вид імплантів використовують при тотальній реабілітації пацієнтів. Поодинокий відсутній зуб таким видом хірургічного втручання не заміщується.
Повне одужання після хірургічного втручання займає від 10–14 днів до місяця. За місяць пацієнти вже не помітять жодних слідів операції, можна жити повноцінним життям. На період у перші два тижні призначається обов’язкове медикаментозне лікування. Проводяться регулярні обстеження. Працездатним пацієнт може бути вже на 4-ий день після операції, уникаючи, звісно, важкої фізичної праці. Також впродовж 10-ти днів не слід відвідувати лазню, сауну. На 2 тижні необхідно відмовитися від куріння. Дуже важливо акуратно чистити зуби, щоб шви не розійшлися.
Дані види імплантації належать до унікальних і надзвичайно складних методів хірургічного лікування, виконання яких під силу лише одиницям лікарів. Пов’язано це також з необхідністю мати оснащений сучасним обладнанням операційний блок, 3D-комп’ютерний томограф, ну і звичайно мати висококваліфікованих і досвідчених спеціалістів. Ще однією необхідною умовою є наявність в клініці цифрової лабораторії. Усе це є в нашому стоматологічному центрі: і сучасний операційний блок, і кваліфіковані лікарі, сучасне 3D-рентгенне обладнання ну і, звісно, своя цифрова лабораторія. Відтак ми маємо змогу заздалегідь планувати операції, створювати хірургічні навігаційні шаблони задля найвищої точності роботи.
Навігаційний хірургічний шаблон — це індивідуально виготовлена пластмасова накладка на зубну частину щелепи, яка дає змогу значно скоротити тривалість хірургічного втручання і забезпечити найвищу точність постановки імпланту. Точність дентального шаблону становить одну соту міліметра. У хірургії це, як ніде, важливо, тому що точність постановки імпланту визначає якість майбутнього результату.
Застосування цих методик імплантації є неможливим без наявності дорогого високотехнологічного обладнання, найскладнішого програмного забезпечення та, звісно, першокласних витратних матеріалів. А ще наші фахівці регулярно проходять дороговартісне стажування та навчання за кордоном. Остаточна вартість формується після обстеження клінічної ситуації пацієнта, обсягу та складності хірургічного втручання. У стоматологічному центрі «Albena» ми допоможемо вам отримати ідеальну здорову посмішку!
Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні безпечні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях.
За 3 дні до операції необхідно відмовитися від вживання алкоголю та від куріння. Адже алкоголь може залишатися в крові протягом 4-х діб після вживання та знижувати дію анестетика. Тютюновий дим,як і алкоголь, впливає на склад крові та на її в’язкість, що в свою чергу, може призвести до кровотечі та набряку. Перед плановою операцією рекомендовано також зробити професійне очищення зубів. Безпосередньо перед відвідуванням лікаря обов’язково поїжте, тому що застосування медичних препаратів на тщесерце може спричинити непритомність. До того ж операція триватиме 1–1,5 години, а після процедури протягом 2-х годин їсти не рекомендується.
Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.