Елайнери

Це система знімних кап для вирівнювання зубних рядів. Вони виготовляються з прозорої пластмаси. Дія елайнерів спрямована на виправлення прикусу, положення зубів.

Протокол

Консультація з лікарем-ортодонтом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика для визначення стану зубів. Проведення ТРГ знімка, фотопротоколу, знімання відбитків зубів (сканування зубних рядів).

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування. Обговорення фінансової частини та термінів лікування

Узгодження та детальний розбір вибраного плану лікування з пацієнтом. Інформування про всі етапи.

Виготовлення комплекту кап для лікування. Обговорення особливостей догляду за ротовою порожниною.

Огляд кожні 3-4 тижні.

Фіксація одержаного результату ретейнерами

Показання

  1. Порушення прикусу
  2. Скученість зубів
  3. Наявність трем і діастеми
  4. Неправильне положення положення окремого зуба
  5. Наявність зміщень зубів внаслідок видалення або травми

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Елайнери - це система знімних кап на зуби, які виготовлені з прозорої пластмаси, їхня дія спрямована на виправлення прикусу, виправлення положення зубів. Капа повторює форму вашого зубного ряду, так як виготовляється за вашим відбитком зубів.
Це конструкція, яка допомагає закріпити результат після ортодонтичного лікування. Ми в нашому стоматологічному центрі використовуємо незнімні ретейнери - це непомітна акуратна металева нитка, яка кріпиться до зубів з боку язика. Ретейнер ставиться період 4-6 років. Його не видно при спілкуванні, він не відчувається при жуванні, не заважає промови та дикції.
Елайнери мають перевагу - їх прозорість, завдяки чому вони не помітні при усмішці на зубах. Також до переваг елайнерів відноситься зручність у догляді за зубами та можливості підтримання високого рівня гігієни ротової порожнини. До недоліків можна віднести тимчасове порушення дикції, доки триватиме період адаптації. Так само ви повинні їх носити постійно, не забуваючи, інакше вони не працюватимуть. Відносним недоліком є більш висока вартість, порівняно з брекет-системою.
Для якісного лікування необхідно носити елайнери близько 23 години на день. При дотриманні цього правила носіння курс буде займати від 6 до 12 місяців, залежно від складності клінічного випадку.
Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.