Встановлення імпланту

Встановлення імпланту — це сучасна хірургічна методика заміщення відсутнього зуба чи групи зубів. Імплант виконує функцію кореня зуба, на який потім виготовляється і встановлюється коронка чи протез.

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика для визначення стану структур щелепи.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування.

Призначення дати операції.

Проведення операції з обов’язковим фотопротоколом.

Обговорення післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Контрольний рентген-знімок.

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, можливе зняття швів.

Показання

 1. Відсутність одного зуба
 2. Відсутність декількох зубів

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Вартість операції включає ціну:

 • імпланту;
 • анестезії;
 • безпосередньо хірургічної частини;
 • PRF-мембрани;
 • накладання та зняття швів;
 • формувача ясен;
 • післяопераційного знімку та оглядів.


Увага! До вартості операції не входить первинна консультація, 3D-знімок до операції, тимчасова коронка або протез.

У стоматологічному центрі «Albena» ми використовуємо такі системи імплантів:

 • Neobiotech;
 • Megagen;
 • Alphabio;
 • Alpha dent;
 • Straumann.


Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками, які виробляють імпланти найвищої якості. Ці імпланти мають відмінні характеристики, демонструють прекрасні результати приживлення і стабільний термін служби. У стоматологічному центрі «Albena» ми допоможемо вам отримати ідеальну здорову усмішку.

У більшості клінічних випадків ми практикуємо постановку імпланту вже в день видалення зуба. Якщо зуб був видалений нещодавно — необхідний термін очікування операції зі встановлення імпланту приблизно 4 тижні. При видаленому зубі більше, ніж 6 місяців тому — імплант можна поставити одразу, без очікування.

Кількість імплантів визначається як кількістю відсутніх зубів так і їхнім розташуванням. Відсутній 1 зуб може замінити 1 імплант. За відсутності трьох зубів підряд — краще встановити 2 імпланти і виготовити протез з опорами на них. За повної відсутності зубів ми рекомендуємо інші протоколи лікування, такі як All-on-4 (все на чотирьох) або All-on-6 (все на шести).

Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях.

1. Період експлуатації понад 30 років;

2. Надійна фіксація для знімного та незнімного видів протезування;

3. Цілісність сусідніх зубів, уникнення необхідності їх обточувати;

4. Висока естетичність;

5. Комфорт. Зуб відчувається абсолютно як свій.

- Одномоментна імплантація. Ця методика застосовується за показаннями. У день видалення зуба на його місце встановлюється імплант. Коронку можна встановити після приживлення імпланту. 

- Двоетапна імплантація. Традиційний метод, у якому спочатку проводять імплантацію, а ще через 3–6 місяців здійснюється протезування — виготовлення коронок, мостовидних протезів тощо. 

- Імплантація з негайним навантаженням, тобто з виготовленням і встановленням тимчасової ортопедичної конструкції. Який метод імплантації потрібний саме вам, зможете визначити спільно з лікарем-хірургом на консультації. Записуйтесь на прийом або залишайте заявку на сайті, щоб дізнатися більше.

Повне загоєння рани відбувається на 7-й–10-й день. Зрідка на третю добу після операції можлива поява набряку. У цей час вам потрібно приймати препарати, які призначив лікар. Протягом десяти днів бажано робити ротові ванночки. Упродовж 2-х – 3-х днів рекомендовано уникати фізичних навантажень. Протягом десяти днів заборонено відвідувати лазню та сауну. Правильним буде також на 2 тижні відмовитися від куріння. Чистити зуби необхідно обережно, щоб не розійшлися шви.

За 3 дні до операції необхідно відмовитися від вживання алкоголю та від куріння. Адже алкоголь може залишатися в крові протягом 4-х діб після вживання та знижувати дію анестетика. Тютюновий дим,як і алкоголь, впливає на склад крові та на її в’язкість, що в свою чергу, може призвести до кровотечі та набряку. Перед плановою операцією рекомендовано також зробити професійне очищення зубів. Безпосередньо перед відвідуванням лікаря обов’язково поїжте, тому що застосування медичних препаратів на тщесерце може спричинити непритомність. До того ж операція триватиме 1–1,5 години, а після процедури протягом 2-х годин їсти не рекомендується.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.