Кісткова пластика

Кісткова пластика — це хірургічне втручання, спрямоване на відновлення необхідного обсягу кісткової тканини задля подальшої імплантації. Для встановлення імпланту необхідно наявність певного обсягу кісткової тканини. У тих клінічних випадках, коли її недостатньо проводиться кісткова пластика (аугментація кістки). Існують різні методики вирішення проблеми нестачі кісткової тканини, які ми успішно впроваджуємо в нашій практиці. Такі як, розщеплення альвеолярного гребеня, синус-ліфтинг, спрямована кісткова регенерація (НКР), пересадка кісткових блоків. Будьте певні, ми запропонуємо той варіант лікування, який ідеально підійде саме вам!

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген- діагностика для визначення стану структур щелепи, визначення причини виникнення втрати кісткової тканини.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування.

Призначення дати операції.

Проведення операції з обов’язковим фотопротоколом

Обговорення післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Контрольний рентген-знімок.

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, можливе зняття швів.

Показання

 1. Різко зменшений обсяг кісткової тканини (атрофія), що унеможливлює постановку імпланту
 2. Підготовчий етап до імплантації з метою заміщення дефекту бічної або центральної групи зубів зі значною атрофією кісткової тканини на цій ділянці
 3. Бажання пацієнта при значній атрофії кісткової тканини замінити знімний протезна незнімний
 4. Погіршена та нестабільна фіксація знімних протезів, їх випадання, спричинене атрофією кісткової тканини.

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Ви почуватиметеся комфортно з першого дня після операції. Зрідка продовж трьох днів можлива поява набряку — це нормально, він зійде через 3–5 днів. Ми завжди мінімізуємо ризик виникнення набряку — робимо укол з антибіотиком, протизапальним та протинабряковим препаратом. Лікар обов’язково призначає медикаментозне лікування на період відновлення, яке допоможе рані швидше загоїтися.

Приблизно через 7 –12 місяців. Утім цей термін може змінюватись, залежно від індивідуальних особливостей організму пацієнта, від обсягу кісткової тканини, складності операції, локалізації дефекту кісткової тканини тощо. Існує також методика одномоментної кісткової пластики та встановлення імпланту. Ми завжди пропонуємо кілька варіантів лікування, щоб вибрати той, що ідеально підійде саме для вас.

Вартість операції включає ціну:

 • анестезії;
 • безпосередньо хірургічної частини;
 • витратних матеріалів (кістковопластичного матеріалу, мембран, гвинтів, пластинок);
 • забору крові, виготовлення PRF-мембрани;
 • накладання швів;
 • контрольного знімку;
 • після операційних оглядів;
 • зняття швів.


Вартість операції залежить передусім від обраної методики, виду та кількості кістково-пластичного матеріалу для оптимального відновлення обсягу майбутньої кістки, ступеня атрофії (зменшення) кістки пацієнта тощо. Увага! Первинна консультація і знімок до операції оплачуються окремо! Важливо! Вартість операції не змінюється в процесі лікування, а залишається тією, що була погоджена на етапі обговорення. Додаткових, непередбачених раніше,витратних матеріалів без згоди пацієнта ми не використовуємо.

Щоб відновлення після операції було комфортним і швидким,ми рекомендуємо пацієнтам:

 • акуратно проводити гігієну ротової порожнини;
 • регулярно робити ротові ванни з антисептичним розчином;
 • перші 3–5 днів після операції вживати лише м’яку їжу;
 • до повного загоєння рани не вживати твердої, солоної та гострої їжі, особливо перші 14 днів;
 • відмовитися від куріння, алкоголю — вони можуть значно погіршити загоєння рани та приживлення штучної кістки;
 • після операції з синус-ліфтингу протягом 2-х тижнів категорично заборонено сильно сякати, надувати повітряні кулі, літати літаком, а також пірнати;
 • необхідно ретельно виконувати всі рекомендації та призначення лікаря;
 • упродовж14-ти днів відмовитися від лазні та сауни, а також від фізичних навантажень;
 • у разі появи будь-яких симптомів погіршення стану, необхідно одразу звернутися до вашого лікаря-стоматолога.


Кісткова пластика — це важливе хірургічне втручання, яке дає змогу забезпечити необхідні сприятливі умови для якісної майбутньої імплантації. У стоматологічному центрі «Albena» ми допоможемо вам отримати ідеальну здорову усмішку.

Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.