Видалення ретинованих, дистопованих та недієздатних зубів

Видалення зуба — це операція з вилучення зуба із зубної лунки. Найчастіше видаленню підлягають зуби, які не прорізалися самостійно (ретиновані зуби), а також зуби, які прорізалися в неправильному положенні, порушуючи зубний ряд (дистоповані). Видаленню також підлягають недієздатні зуби, лікування яких неможливе.

Протокол

Консультація з лікарем-хірургом, обстеження та визначення загального стану ротової порожнини. Рентген 3D-діагностика для визначення стану зуба.

Складання та обговорення плану різних варіантів лікування, з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування.

Призначення дати операції.

Проведення операції з обов’язковим фотопротоколом.

Обговорення з пацієнтом або з його родичами післяопераційного догляду за ротовою порожниною. Призначення медикаментозного лікування. Контрольний рентген-знімок.

Огляд через 5 днів, обробка післяопераційної рани, за необхідності зняття швів.

Показання

  1. Перикороніт. Причиною запалення ясен у цьому випадку є зуб, який частково прорізався і тривалий час перебуває в такому стані. Для усунення чинника запалення проводять видалення зуба, який провокує патологічний процес.
  2. Ортопедичне лікування. З метою правильного функціонування ортопедичної конструкції — за показаннями лікаря — здійснюється видалення зуба, який може порушити нормальну роботу майбутнього протеза.
  3. Неправильний прикус. Часто для лікування неправильного прикусу лікарю- ортодонту доводиться направляти пацієнта на видалення зуба, аби з’явилося місце для переміщення зубів у правильне положення.
  4. Пульпіт і періодонтит зубів мудрості, які мають неправильне розташування та не підлягають консервативному лікуванню.

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Ціна, в першу чергу, залежить від обраного способу видалення і від того, яке положення в щелепі займає зуб. Також ціна залежить від вартості анестезії. Для комфортнішого проведення лікування ми своїм пацієнтам маємо змогу видаляти зуби уві сні (під седацією або загальним наркозом), що, звісно, впливає на вартість.

Ні, операція пройде з максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні безпечні анестетики, які дають змогу операції протікати безболісно. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну. Після операції ми призначаємо медикаментозне лікування, до якого входить кілька знеболювальних препаратів. Їх можна приймати за необхідності в дозах, зазначених у рекомендаціях.

1. Перикороніт. Причиною запалення ясен у цьому випадку є зуб,який частково прорізався і тривалий час перебуває в такому стані. Для усунення чинника запалення проводять видалення цього зуба, який провокує патологічний процес . 

2. Ортопедичне лікування. З метою правильного функціонування ортопедичної конструкції — за показаннями лікаря — здійснюється видалення зуба, який може порушити нормальну роботу майбутнього протеза. 

3.Неправильний прикус. Часто для лікування неправильного прикусу лікарю- ортодонту доводиться направляти пацієнта на видалення зуба, аби з’явилося місце для переміщення зубів у правильне положення . 

4.Пульпіт і періодонтит зубів мудрості, які мають неправильне розташування та не підлягають консервативному лікуванню .

За 3 дні до операції необхідно відмовитися від вживання алкоголю та від куріння. Адже алкоголь може залишатися в крові протягом 4-х діб після вживання та знижувати дію анестетика. Тютюновий дим,як і алкоголь, впливає на склад крові та на її в’язкість, що в свою чергу, може призвести до кровотечі та набряку. Перед плановим видаленням рекомендовано також зробити професійне очищення зубів. Безпосередньо перед відвідуванням лікаря обов’язково поїжте, тому що застосування медичних препаратів на тщесерце може спричинити непритомність. До того ж операція триватиме 1–1,5 години, а після процедури протягом 2-х годин їсти не рекомендується.

Повне загоєння рани відбувається на 7-й–10-й день. Зрідка впродовж трьох діб після видалення можлива поява набряку. У цей час вам потрібно приймати препарати, які призначив лікар. Протягом десяти днів бажано робити ротові ванночки. Упродовж 2-х – 3-х днів рекомендовано уникати фізичних навантажень. Протягом десяти днів заборонено відвідувати лазню та сауну. Правильним буде також на 2 тижні відмовитися від куріння. Чистити зуби необхідно обережно, щоб не розійшлися шви.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.