Ендодонтичне лікування кореневих каналів

Ендодонтичне лікування кореневих каналів — це комплекс маніпуляцій, спрямованих на видалення запаленої або некротизованої пульпи (нерва зуба) з подальшим пломбуванням кореневих каналів. Для вашого якісного лікування у нашому стоматологічному центрі застосовуємо оптичне збільшення, якісні матеріали та найкращі інструменти. Ви будете приємно вражені якістю отриманого результату.

Протокол

Консультація з лікарем-терапевтом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика для визначення стану зуба, що підлягатиме лікуванню.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з призначенням дати візиту до лікаря.

Проведення лікування.

Контрольний рентген-знімок після закінчення терапевтичного лікування.

Рекомендації щодо особливостей догляду за ротовою порожниною.

Показання

  1. Наявність осередку мимовільного болю, що посилюється при накушуванні.
  2. Зміна кольору зуба.
  3. Травмування коронки зуба, перелом або тріщина.
  4. Наявність глибокої каріозної порожнини, що сполучається з пульповою камерою зуба.
  5. Повторне лікування каналів, при наявності запалення навколо кореня.

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Вартість лікування включає ціну:

  • анестезії;
  • коффердаму;
  • розкриття зуба;
  • пломбування;
  • рентген-знімків.


Увага! Відновлення стінок зуба,відновлення та реставрація коронки зуба до вартості лікування не входить!

Після лікування кореневих каналів необхідно відновити коронку зуба, щоб ви могли повноцінно жувати. Вибір способу відновлення коронки залежить від того, наскільки зруйнований зуб. Якщо зуб зруйнований незначною мірою, його можна відновити за допомогою пломбувального композитного матеріалу (стандартна пломба). Якщо зуб зруйнований більш ніж на половину — доцільно використати керамічні накладки. Якщо ж — більш ніж на дві третини, зуб відновлюють за допомогою коронки. Лікар порекомендує вам варіанти відновлення зуба, які підійдуть у вашому випадку, втім остаточний вибір буде за вами.

Ні, лікування пройде із максимальним комфортом для вас. Ми використовуємо сучасні анестетики, які дають змогу процедурі бути безболісною. Для пацієнтів, які надто хвилюються, або бояться таких утручань — ми пропонуємо лікування уві сні. Наш центр оснащений найсучаснішим наркозним обладнанням, застосування якого дає можливість безпечно мінімізувати будь-який емоційний стрес для пацієнта. Після наркозу пацієнт почувається добре, як після пробудження від сну.

Вибір способу відновлення коронки зуба залежить від того, на скільки він зруйнований. Якщо зуб зруйнований незначною мірою, його можна відновити за допомогою пломбувального композитного матеріалу (стандартна пломба). Якщо зуб зруйнований більш ніж на половину — доцільно використати керамічні накладки. Якщо ж — більш ніж на дві третини, зуб відновлюють за допомогою коронки. Лікар порекомендує вам варіанти відновлення зуба, які підійдуть у вашому випадку, втім остаточний вибір буде за вами.

Так, можемо. До нас часто звертаються пацієнти інших клінік зі складними випадками, оскільки саме в нас є необхідне обладнання, а головне — досвідчені лікарі, які запропонують вам якісну допомогу, застосовуючи сучасні методики лікування. На консультації ми зможемо підібрати вам найкращий варіант лікування. Наявність у розпорядженні лікаря необхідного якісного обладнання важливо ще й тому, щоб уникнути такого небажаного явища, як ускладнення після лікування кореневих каналів. Адже як відомо, лікувати ускладнення важче, ніж початкове захворювання.

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.