Керамічні накладки

Керамічні накладки ставлять на бічні зуби, як якісну альтернативу звичайній пломбі. Такі накладки виготовляють з міцного матеріалу — кераміки і служать набагато довше, ніж звичайні пломби. Ще керамічні накладки не потребують заміни, не схильні до високого стирання, виглядають естетичніше і натуральніше, ніж навіть власний зуб.

Протокол

Консультація з лікарем-ортопедом, діагностика та визначення поточного стану ротової порожнини. 3D рентген-діагностика для визначення стану зуба, який підлягатиме протезуванню.

Складання та обговорення різних варіантів плану лікування з урахуванням фінансової частини та термінів постановки коронки.

Детальне узгодження вибраного плану лікування з пацієнтом, визначення етапів та термінів лікування. Призначення дати візиту.

Зняття відбитків (класичний або цифровий).

Примірка накладки та її постановка. Обов’язковий рентген-знімок після закінчення ортопедичного лікування.

Рекомендації щодо особливостей догляду за ротовою порожниною.

Показання

  1. Зруйнована жувальна поверхня зуба.
  2. Порушений контактний пункт між зубами.
  3. Підвищене стирання зубів.
  4. Занижена висота прикусу.

Запишіться на прийом зараз!

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.

Часто задавані питання

Різниця у матеріалі, що використовують, — він впливає на зносостійкість та міцність. Для пломби використовують композитні матеріали (пластмаси) — це більш м’який, на противагу кераміці, матеріал, який схильний до стирання та зміни кольору,має також обмеження з навантаження.

Тому для накладки використовується кераміка — це міцний зносостійкий матеріал, який витримує сильні жувальні навантаження і правильно розподіляє жувальний тиск, ідеально відновлює форму та колір зуба.

До переваг належить:

- природній зовнішній вигляд;

- функціональність;

- зносостійкість;

- міцність;

- гіпоалергенність;

- гігієнічність.

Найчастіше керамічні накладки застосовують у тих випадках, коли зуб зруйнований більше, ніж на половину, коли пацієнт страждає на бруксизм, погано дотримується гігієни ротової порожнини, має підвищену стираність зубного ряду.

Такий вид лікування більш надійний і зносостійкий, щоправда і більш дорогий, порівняно з пломбою. Його вартість обумовлена складністю виконання, високою вартістю витратних матеріалів та необхідністю оплати роботи техніка з виготовлення накладки у цифровій лабораторії.

Утім результат, який ви отримаєте вас приємно вразить. Керамічн накладки — це ідеальне поєднання естетики та функціональності.

Вартість протезування включає ціну:

- анестезії;

- обробки зуба;

- відбитків, сканування зубів;

- тимчасової пломби;

- виготовлення та фіксації керамічної накладки.

У стоматологічному центрі «Albena» ми допоможемо вам отримати ідеальну здорову усмішку!

Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.