Микитенко Володимир Володимирович

  • Посада:
    Щелепно-лицевий хірург
  • Спеціальність:
    Хірург-стоматолог, щелепно-лицевий хірург, дитячий щелепно-лицевий хірург
  • Досвід роботи:
    12 років
Микитенко Володимир Володимирович

Про лікаря

Талановитий лікар стоматологічного центру "Albena"

Лікар хірург-стоматолог, щелепно-лицевий хірург, дитячий щелепно-лицевий хірург.

Експерт у галузі реконструктивної хірургії обличчя та шиї, включно з реконструкцією вроджених та набутих дефектів щелепно-лицьової області. Також є експертом у лікуванні захворювань скронево-нижньощелепного суглоба, хірургічного лікування проблем із прикусом.

Ще спеціалізується на лікуванні запальних процесів обличчя та шиї, новоутворень м’яких тканин ротової порожнини та м’яких тканин лицьового скелета. А також є фахівцем в царині пластичної хірургії: ринопластики, блефаропластики, смарт-ліфтінгу, підтяжки м’яких тканин обличчя тощо.

Член асоціації «IAOMS» — міжнародної асоціації щелепно-лицьових хірургів, дійсний член Європейської асоціації щелепно-лицьових хірургів.

Відмінних результатів досягає на напрямках:

- пластична хірургія (ринопластика, блефаропластика, смарт- ліфтинг, підтяжка м'яких тканин обличчя);

- вроджені дефекти обличчя (розщелина верхньої губи- «заяча губа», розщелина піднебіння- «вовча паща»);

А також у лікуванні:

- доброякісних утворень, пухлин щелепно-лицьової області;

- переломів кісток лицьового скелета;

- порушень прикусу (ортогнатична хірургія);

- одонтогенних гайморитів;

- проблем скронево-нижньощелепного суглоба (артрити, артози);

- рубцевих деформацій щелепно-лицьової області.

Дипломи та сертифікати:

2018         

Участь у науково-практичному семінарі «Остеосинтез кісток лицьового черепа: міжнародні протоколи, здобутки, інновації», м. Київ.

2018

Участь у практичному курсі «Техніки функціонально-стабільного остеосинтезу щелеп та реконструкції орбіти», м. Київ.

2018

Участь у тренінгу «Сучасні методи надання медичної допомоги на госпітальному етапі при захворюваннях серцево-судинної системи та їх ускладнень. Допомога при серцевій аритмії та набряку легень на госпітальному етапі».

2018

Участь у тренінгу «Сучасні методи надання медичної допомоги на госпітальному етапі при захворюваннях серцево-судинної системи та їх ускладнень. Допомога при гострому коронарному синдромі без елевації ST на госпітальному етапі»

2018

Участь у тренінгу «Сучасні методи надання медичної допомоги на госпітальному етапі при захворюваннях серцево-судинної системи та їх ускладнень. Допомога при раптовій коронарній та раптовій серцевій смерті на госпітальному етапі».

2018

Участь у тренінгу «Сучасні методи надання медичної допомоги на госпітальному етапі при захворюваннях серцево-судинної системи та їх ускладнень. Допомога при гіпертонічних кризах на шпитальному етапі».

2019

Участь у тренінгу «Використання швидких тестів та проведення мотиваційної консультації з метою проходження клієнтами послуг з тестування на ВІЛ», м. Полтава.

2019

Участь у міжнародно-практичній конференції «Актуальні питання сучасної хірургії: пластична та реконструктивна хірургія», м. Київ.

2019

Учасників у практичному семінарі та майстер-класі «Стратегія лікування захворювань СНЩС: сучасні хірургічні протоколи на основі доказової медицини», м. Київ.

2019

Successful participated at the scientific congress “Bone&tissue days”. Speakers Peer W.Kammerer, Viktor Kalenchuk, Phoebus N. Madianos та Leonardo Trombelli, м. Київ.

2019

Участь у тренінгу «Сучасні методи надання медичної допомоги на госпітальному етапі при захворюваннях серцево-судинної системи та їх ускладнень. Допомога при гострому порушенні мозкового кровообігу на госпітальному етапі».

2019

Участь у тренінгу «Сучасні методи надання медичної допомоги на госпітальному етапі при захворюваннях серцево-судинної системи та їх ускладнень. Допомога при ТЕЛА (тромбоемболії легеневої артерії) на госпітальному етапі».

2019

Участь у тренінгу «Сучасні методи надання медичної допомоги на госпітальному етапі при захворюваннях серцево-судинної системи та їх ускладнень. Допомога при фатальних пароксизмальних аритміях та брадиаритміях на госпітальному етапі».

2020

Учасник науково-практичної конференції з міжнародною участю «Мультидисциплінарний підхід до ортодонтичного лікування», м. Полтава.Фонове зображення

Ви готові
до нової посмішки?

Залиште заявку і з вами зв'яжеться наш спеціаліст.